İnternet okur yazarlığının yaygınlaştığı günümüzde,  özgün makale yazarlığı oldukça popüler bir iş olmaya başladı. Birçok kişi aradığı bilgiye internet üzerinden ulaşmaya çalışıyor ve bu da SEO makale kavramını öne çıkarıyor. Özellikle teknoloji kuşağında dünyaya gelmiş kişiler için ansiklopedi karıştırmak tarihe karışmış bir hale geliyor.

İnternet, doğru kullanıldığında iyi bir kaynak olmakla birlikte, doğru bilgiye ulaşmanın zor olduğu bir kaynaktır. Bu yüzden basit bir haber sitesi sağlık makalesinden, teknik makaleye kadar her türlü kaynağın, gerçek bilgiler içermesi ve internet kullanıcısının arayışına cevap vermesi gerekmektedir.

ÖZGÜN MAKALE NEDİR?

Özgün makale olarak adlandırdığımız internet içerikleri ve makaleler, herhangi bir bilgi içeriyorsa, bu bilginin genel geçerliliğinin kabul edilmesi gerekir.

Yani Bir edebiyat metni, bilimsel araştırma ya da matematiksel kavramın doğruluğu hakkında evrensel bir bilinirlik olmalıdır. Köşe yazıları gibi makalelerde bu durum aranmazken, bilgi edinme sürecinde ciddi bir önem taşımaktadır. Biz de özgün makale ya da SEO makale nedir sorusuna cevap olarak, bu ortak doğruları veren bir ekibiz.

Makalelerimizde ezbere yazılmış yanlış bilgiler, sağdan soldan okunup özetlenmiş bilgiler değil, ansiklopedik bilgiler yer alır. İnsanları doğru bilgilendirmek bizim temel misyonumuzdur. Bu doğrultuda sektörde internet içeriklerinin kaliteli olması için hizmet veririz.

Serbest makale konularımız için, edebiyat konusunda profesyonel olan yazar kadromuz hizmet vermekte ve siteniz için danışmanlık talepleriniz de değerlendirilmektedir.

Neden Makale Yazarlığı Yapıyoruz?

Çünkü çocuklarımız yanlış bilgi edinme süreçleri içinde kitap okuma alışkanlıklarını yitiriyorlar. En ufak bir problemin çözümü için bile kütüphanede bulunan kitapları incelemek yerine, arama motorlarına saldırıyorlar.

Bu durumun önüne yasaklarla geçemediğimiz için, doğru bilgiye ulaşımı kolaylaştırmak adına hizmet vermeye başladık. Ekibimizde mesleki deneyim ve bilgiye sahip profesyoneller, edebiyat öğretmenleri, Türk yazarlar ve kitap okumadan yaşayamayan kitap kurtlarımız var.

Kitap okuma alışkanlığı olmayan hiçbir yazarla çalışmıyoruz. Bu yüzden yazar seçimimize kurucumuzun Sosyoloji eğitimi ve profesyonelliğine dayanarak, kurumsal olarak topluma ne kadar yarar sağlayacağını tespit edip karar veriyoruz.

Yani bizim ekibimizde boş zamanlarında ya da işsizlik dönemlerinde makale yazarlığı yapanlar değil, bu mesleği profesyonel olarak yapanlar var.

Online Makale Hizmetlerimiz

Tüm web yayıncılarının en büyük ihtiyacı olan online makale alışverişi konusunda en ucuz çözümleri değil, en iyi çözümleri üretme amacıyla hizmet veriyoruz.

Bu yüzden hizmetlerimizi şu şekilde alabilirsiniz:

 • Genel metin ve reklam yazarlığı,
 • Kurumsal web sitesi içerikleri,
 • Kurumsal kimlik makaleleri,
 • Haberler,
 • Köşe yazıları,
 • Tarihi olaylar,
 • Siteye özel makaleler,
 • Şarkı sözü ve şiir.

Aynı zamanda web tasarımı konusunda da çözüm ortaklarımızla size hizmet veriyoruz. Kurumsal SEO danışmanlığı ve web sitenizin Google algoritmaları karşısında her zaman önde olması için yapılacak çalışmalar, SEO konusunda eğitimli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Neler Yapmıyoruz?

Makale yazdırmak isteyen müşterilerimiz için online makale alışverişi, SEO makale hizmeti ve talebe göre değerlendirilecek olan tüm ihtiyaçları karşılıyoruz. Ancak çok fazla talep olan aşağıdaki konularda kesinlikle hizmet VERMİYORUZ.

 • Film izleme siteleri,
 • Instagram hileleri makaleleri,
 • Şiddet ve nefret söylemi içeren, taraflı içerik ve makaleler,
 • Lisans bitirme, yüksek lisans ve doktora makaleleri.

Çok fazla talep gelen ödev, yüksek lisans ve doktora makaleleri konusunda kesinlikle hizmet vermiyoruz. Kimsenin bilimsel bilgisini kimseye para karşılığında satıp, bilim dünyasını yanıltıcı bu tür emek hırsızlıklarına asla prim vermeyen bir prensibimiz var.

Öğrenciler ödevlerini kendileri yapmadığı sürece, yüksek ihtisas yapan bilim insanı adayı, bilimsel araştırma ve deney yapmadığı sürece zaten üçüncü dünya ülkelerinden farkımız olmayacağı için, bu tür talepleri kesinlikle değerlendirmeyeceğimizi bilmeniz yeterli olacaktır.